Resultats dels equips base de futbol del Cambrils Unió corresponents als dies 21 i 22 de febrer
Segona derrota de la temporada del Cambrils Unió
de juvenil Preferent. Tot i això, l'equip continua líder destacat a cinc
punts del segon classificat. Aquest proper cap de setmana el Cambrils Unió juga a casa davant el Sant Ildefons.
Resultats dels equips base de futbol del Cambrils Unió corresponents als dies 21 i 22 de febrer:
Juvenil Preferent (Grup 1)
UE Rapitenca 1 - Cambrils Unió CE "A" 0
Juvenil Primera Divisió (Grup 10)
Cambrils Unió CE "B" 3 - CF Canonja A 1
Cadet Primera Divisió (Grup 13)
Cambrils Unió CE "A" - Les Borges del Camp A (equip retirat)
Cadet Segona Divisió (Grup 9)
Unió Astorga B 3 - Cambrils Unió CE "B" 3
Infantil Primera Divisió (Grup 13)
Cambrils Unió CE "A" 4 - CF Canonja A 0
Segona Divisió Femení infantil aleví (Grup 1)
Cambrils Unió CE "A" 3 - Reus Deportiu A 2
Infantil Segona Divisió (Grup 10)
Base l'Hospitalet de l'Infant 2 - Cambrils Unió C 1
Infantil Segona Divisió (Grup 11)
La Selva del Camp B 2 - Cambrils Unió CE "B" 3
Aleví Primera Divisió (Grup 14)
Cambrils Unió CE "A" 1 - Escola Valls Futbol B 2
Aleví Primera Divisió (Grup 15)
Gimnàstic de Tarragona 3 - Cambrils Unió CE "B" 3
Aleví Segona Divisió (Grup 35)
Cambrils Unió CE "C" 0 - Santes Creus 2
Aleví Segona Divisió (Grup 36)
Mont-roig At B 5 - Cambrils Unió CE "D" 1
Aleví Segona Divisió (Grup 37)
Cambrils Unó CE "E" 1 - CF Canonja B 8
Benjamí Preferent (Grup 5)
Cambrils Unió CE "A" 1 - Unió Astorga A 3
Benjamí 7 Primera Divisió (Grup 4)
CF Canonja 0 - Cambrils Unió CE "B" 7
Benjamí 7 Segona Divisió (Grup 19)
Cambrils Unió CE "C" 5 - Mas Iglesias de Reus 2
Benjamí 7 Segona Divisió (Grup 20)
CF Montblanc A 6 - Cambrils Unió CE "D" 1
Benjamí 7 Segona Divisió (Grup 21)
Cambrils Unió CE "E" 1 - CF Montblanc B 1
Benjamí 7 Segona Divisó (Grup 22)
La Salle Reus 0 - Cambrils Unió CE "F" 4
Benjamí 7 Segona Divisió (Grup 23)
UD Torredembarra B 5 - Cambrils Unió CE "G" 0
Prebenjamí 7 (Grup 9)
CE Montbrió 1 - Cambrils Unió CE "A" 5
Prebenjamí 7 (Grup 10)
Cambrils Unió CE "B" 3 - Santes Creus B 2
Prebenjamí 7 (Grup 11)
Cambrils Unió CE "C" 3 - Gimnàstic de Tarragona A 2
Prebenjamí 7 (Grup 12)
Mas Pellicer 0 - Cambrils Unió CE "D" 5
Prebenjamí 7 (Grup 13)
CD Morell B (retirat) - Cambrils Unió CE "E"
Resultats dels equips base de futbol del Cambrils Unió corresponents als dies 21 i 22 de febrer:
Juvenil Preferent (Grup 1)
UE Rapitenca 1 - Cambrils Unió CE "A" 0
Juvenil Primera Divisió (Grup 10)
Cambrils Unió CE "B" 3 - CF Canonja A 1
Cadet Primera Divisió (Grup 13)
Cambrils Unió CE "A" - Les Borges del Camp A (equip retirat)
Cadet Segona Divisió (Grup 9)
Unió Astorga B 3 - Cambrils Unió CE "B" 3
Infantil Primera Divisió (Grup 13)
Cambrils Unió CE "A" 4 - CF Canonja A 0
Segona Divisió Femení infantil aleví (Grup 1)
Cambrils Unió CE "A" 3 - Reus Deportiu A 2
Infantil Segona Divisió (Grup 10)
Base l'Hospitalet de l'Infant 2 - Cambrils Unió C 1
Infantil Segona Divisió (Grup 11)
La Selva del Camp B 2 - Cambrils Unió CE "B" 3
Aleví Primera Divisió (Grup 14)
Cambrils Unió CE "A" 1 - Escola Valls Futbol B 2
Aleví Primera Divisió (Grup 15)
Gimnàstic de Tarragona 3 - Cambrils Unió CE "B" 3
Aleví Segona Divisió (Grup 35)
Cambrils Unió CE "C" 0 - Santes Creus 2
Aleví Segona Divisió (Grup 36)
Mont-roig At B 5 - Cambrils Unió CE "D" 1
Aleví Segona Divisió (Grup 37)
Cambrils Unó CE "E" 1 - CF Canonja B 8
Benjamí Preferent (Grup 5)
Cambrils Unió CE "A" 1 - Unió Astorga A 3
Benjamí 7 Primera Divisió (Grup 4)
CF Canonja 0 - Cambrils Unió CE "B" 7
Benjamí 7 Segona Divisió (Grup 19)
Cambrils Unió CE "C" 5 - Mas Iglesias de Reus 2
Benjamí 7 Segona Divisió (Grup 20)
CF Montblanc A 6 - Cambrils Unió CE "D" 1
Benjamí 7 Segona Divisió (Grup 21)
Cambrils Unió CE "E" 1 - CF Montblanc B 1
Benjamí 7 Segona Divisó (Grup 22)
La Salle Reus 0 - Cambrils Unió CE "F" 4
Benjamí 7 Segona Divisió (Grup 23)
UD Torredembarra B 5 - Cambrils Unió CE "G" 0
Prebenjamí 7 (Grup 9)
CE Montbrió 1 - Cambrils Unió CE "A" 5
Prebenjamí 7 (Grup 10)
Cambrils Unió CE "B" 3 - Santes Creus B 2
Prebenjamí 7 (Grup 11)
Cambrils Unió CE "C" 3 - Gimnàstic de Tarragona A 2
Prebenjamí 7 (Grup 12)
Mas Pellicer 0 - Cambrils Unió CE "D" 5
Prebenjamí 7 (Grup 13)
CD Morell B (retirat) - Cambrils Unió CE "E"